4.kapitola-James Potter je sexy!

12. dubna 2009 v 20:45 | Dria :) |  Když ty jsi mnou
Čtvrtá...


"Tak tohle si nechám líbit." Řekl spokojeně James a rozvalil Lilyino "Teď vlastně svoje!" Okřikl se v duchu. tělo na pohodlnou pohovku. Lily si po chvíli rozpačitě přisedla k němu a s očekáváním se na něj zadívala.

Lily se na Jamese stále dívala. Bylo strašně zvláštní dívat se sama na sebe. Prohlížela si své tělo od hlavy až k patě. Vždy si myslela, že je spíše průměrná, možná trošičku ošklivější. Teď zjistila, že zrcadlu a fotkám se vůbec nedá věřit. Nejlepší je se vidět očima někoho jiného.

Pohledem sjížděla dlouhé rovné ohnivé vlasy, jejichž konce se maličko vlnily, velké smaragdově zelené oči, malý nos, pěkně krojené rty, opálenou pokožku a nakonec štíhlou postavu, která se zaoblila na těch správných místech. Černý bradavický hábit její křivky pěkně podtrhoval, takže Lily změnila své rozhodnutí, že jsou hábity jen na obtíž.

James se stále k ničemu neměl, místo toho se rozhlížel po místnosti. Lily už bylo trapné na něj a vlastně i na sebe stále koukat, a tak se po místnosti rozhlédla taky.

Společenská místnost byla kruhová a celkem dost prostorná. Strop a koberec byly laděny do světle zelena, zatímco stěny do světle žluta. Tato kombinace byla velice příjemnou změnou po zlaté a červené, která vládla v Nebelvíru.

V jednom rohu stála obrovská police s knihami, což Lily potěšilo. Podél jedné zdi byly samé malé skříňky a nad nimi police, na kterých byly seřazeny různé základní lektvary. Lily se rozhodla, že potom ty skříňky prozkoumá.

Napravo od vchodu se nacházely světlé dveře a přímo naproti nim, na stejné straně jako knihovna, byly navlas stejné. Lily si domyslela, že to asi budou ložnice. Hned vedle vchodu, po pravé straně, byly dveře jen o něco maličko tmavší než dveře pokojů, s krásným, zdobeným rámem.

Společenské místnosti kralovala zelená pohovka, jen o maličko tmavší než strop a koberec. Na ní se právě teď rozvaloval James a prohlížel si Lilyinu francouzskou manikúru. Lily hodila oči v sloup a raději pokračovala v obhlížení místnosti. Kolem pohovky byla rozmístěna čtyři pohodlná zelená křesílka, a přímo před pohovkou malý stolek, a nakonec útulný krb. Místnost byla fakt nádherná.

Lily už nevydržela jen tak nečinně sedět, a tak vstala, aby zjistila, co je za těmi dveřmi. Když otevřela dveře, na chvíli oněměla. Za dveřmi se skrývala nádherná koupelna laděná do zelena. Byla o něco málo větší než koupelna prefektská, a ještě mnohem hezčí. Nad vanou, tedy spíše bazénkem, se tyčilo několik kohoutků, po pravé straně bazénku se nacházela dvě umyvadla a dvě sprchy. Nad každým umyvadlem bylo zrcadlo s poličkou. A sprchu a umyvadla oddělovalo zrcadlo sahající od země až ke stropu.

"Super." Vydechla Lily obdivně a rychle pustila několik kohoutků s vodou. Ta začala s hlasitým šploucháním téct do bazénku. Lily už úplně zapomněla na rozhovor s Jamesem, vyběhla z koupelny a vřítila se do ložnice, která byla vlevo od průlezu do společenky.

" Ups, to asi nebude zrovna můj pokoj." Řekla, když uviděla u nádherné postele se světle zelenými nebesy stát Jamesův kufr. Potom se plácla do čela. "Asi bude." A najednou zhrozeně vytřeštila oči.

Okamžitě se opět přehnala přes společenku do koupelny a vypnula kohoutky. Voda přestala téct a Lily se teď už opět pomalým krokem vydala do společenky za Jamesem, který ji sledoval se zasněným úsměvem. Lily se usmála. Tenhle výraz na její tváři vypadal fakt zajímavě. Potom ale zatřepala hlavou a usmívat se přestala. Potter by si snad ještě myslel, že se usmívá na něho.

"Pottere?" Oslovila ho opatrně, jakoby se bála, že se jí lekne. Bát se však nemusela, jelikož James, i když na ni upíral její vlastní smaragdové oči, snad o její přítomnosti vůbec nevěděl.

"Pottere." Zopakovala netrpělivě a zatřásla mu pravým ramenem.

Její vlastní tvář se na ni bolestivě ušklíbla.

"Trošku šetrně, jo, Evansová? Asi si to neuvědomuješ, ale máš teď celkem dost silnej stisk." Oznámil jí nadřazeně a mnul si bolavé rameno.

" No jo, jasně." Mávla Lily netrpělivě rukou a jinak to nekomentovala.

"Já…no…jak to teda uděláme?" Zeptala se a klesla na pohovku přímo vedle Jamese. Když si ale uvědomila jak jsou si blízko, tak se raději maličko odsunula.

"A co máš přesně na mysli, drahá Evansová?" Zeptal se James nonšalantně a propíchl ji pohledem smaragdových očí. Měl však smůlu, že Lily byla vůči svým očím imunní.

" Nehraj si na blba, Pottere!" Vyštěkla podrážděně. "No jo, ty si ale na něj vlastně hrát ani nemusíš, že?" Řekla nakonec jízlivě.

"Nevylívej si svoji špatnou náladu na mě, jasný, Evansová?" James taky nevypadal zrovna nejpřátelštěji. Mračil se jako sto čertů.

" Já s tím nezačala, Pottere!" Pokračovala Lily, a když viděla, že se i James nadechuje, tak zvedla ruku a on pusu zase zavřel.

"Ne, necháme toho. Musíme vyřešit jak to teď všechno bude." Řekla poměrně klidně.

" Ty se nejdeš koupat?" Podíval se na ni nechápavě James. Lily už poněkolikáté za tento den zrudla.

" No…víš…ehm…to je ten problém. Jak se mám koupat?" Vykoktala se značnými obtížemi.

" Jak jako jak?" Nechápal James. "Vlezeš do vody, vezmeš žínku a mýdlo, namydlíš žínku…" Ještě ani neskončil a Lily v sobě dusila smích. Rychle ho raději přerušila.

"Sakra, Pottere!" Nevydržela to už Lily a musela se začít smát. "To si tak zatraceně nechápavej?" Zeptala se stále se smíchem. "Věř nebo ne, ale žiju už sedmnáct let, za tu dobu jsem se vážně stihla naučit jak se umýt."

"Tak proč se…?" Zeptal se stále zmateně, ale potom jeho (nebo vlastně její?) tvář rozjasnil úsměv. "Tebe vzrušuje, když o tom mluvím, že jo, Evansová?" Namířil na ni obviňujícně prstem.

Lily, která se stále ještě smála, zmrzl úsměv na rtech a šokovaně se podívala na Jamese, který se stále usmíval. "Cože?" Vypadlo z ní nakonec.

"Ale no tak, Evansová…" Oslovil ji James důvěrně. "Nestyď se přece. Co dva lidi může sblížit víc než záměna těl?" Mrkl na ni.

Lil zatřepala hlavou.

"Pottere, okamžitě si vyžeň takový stupidní myšlenky z té tvé tupé hlavy! Slovo vzrušovat a sblížit ve spojitosti s tebou je naprosto nemožný!" Kroutila Lily pobaveně a nevěřícně hlavou. Na co ten frajírek nepřijde.

"Ale no tak, lásko." Blýskl se James Lilyiným oslnivým chrupem. "Mám ti snad připomínat, že ta tupá hlava teď vlastně patří tobě?"

" Za a, Pottere, neříkej mi lásko. A za b, můžeš toho už laskavě nechat?" Snažila se Lily znít naštvaně.

"A čeho, paní mého srdce?" Vyskočil James z pohovky a hluboce se poklonil. Lilyiny vlasy mu přitom přepadly přes hlavu, takže když se opět postavil, měl je jako vrabčí hnízdo.

"Pottere, žádná paní tvého srdce nejsem." Lily se raději zhluboka nadechla. "A jestli bych byla, tak bych tvoje srdce proměnila v prach." Dodala škodolibě. "Jo, a Pottere?" Zavrčela nakonec. " Moje vlasy."

James si rukou automaticky zajel do vlasů, ale když zjistil, co to zase dělá, spustil ruku dolů. Potom ji znovu zvedl a snažil se ty ohnivě rudé prameny uhladit. Lily se kriticky zadívala na jeho dílo, a když nenašla ani jednu chybičku, přikývla.

"Fajn. Takže, co bude s tím sprchováním?" Zeptala se.

"Drahá Evansová, stále jsi mi neobjasnila svoji otázku." Prohodil James nonšalantně. Lily zaskřípala zuby.

"Pottere! Přestaneš být laskavě tak arogantní a mohl by jsi mě začít brát vážně?" Lilyina, no, vlastně Jamesova tvář nějak zbrunátněla, takže James usoudil, že už bylo dost legrácek.

"Ale já vážně nevím, jak to myslíš." Řekl teď již zcela vážně.

"No, přece když se budeme koupat, tak uvidíme vlastně tělo toho druhého, ne?" Řekla Lily již zcela bez rozpaků.

James se zatvářil samolibě.

"A jaký v tom vidíš problém, Evansová? Aspoň se pokocháš."

"Já se nechci kochat!" Vřískla Lil. "A stejně bych neměla čím." Dodala.

"Ale no tak, Evansová, nic si nenalhávej, jo? Aspoň konečně uvidíš, jak má vypadat správném chlap."

"A jak víš, že už jsem správnýho chlapa neviděla, Pottere?" Pozvedla Lily obočí.

James překvapeně zamrkal.

"Evansová ty chceš říct, že jsi…no… to…dělala?" Zeptal se naštvaně a zároveň sklesle James.

"A kdyby, Pottere?" Vyštěkla Lily, otočila se na podpatku a zapadla do ložnice s Jamesovým kufrem, kde sebou hodila na postel.

Jak ji ten idiot Potter rozčiloval! V jeho přítomnosti nikdy nedokázala být v klidu. Vytáčel ji těmi svými rádoby vtipnými poznámkami. Co se furt stará? Fakt je to magor. Lily tiše zuřila.

A navíc to on za všechno může! Nejdřív jí nadává a ponižuje ji, potom se jen a jen díky němu dostane do maléru, a potom ji dokonce políbí!

"On políbil tebe? Jsi si jistá?" Ozvalo se škodolibě její svědomí.

No, vlastně ho opravdu políbila ona. Ale proč?

"Ty nevíš?" Ozvalo se opět její svědomí.

Lily se zase zamyslela. Ne, asi neví. Prostě v tu chvíli…chtěla. Chtěla cítit jeho rty na těch svých. Chtěla, aby ji objal. Ale proč? Vždyť je to ten James Potter který jí znepříjemňoval celých těch šest let v Bradavicích a ani poslední ročník nezahálí. Ten James Potter, který ji zve na rande snad už od prvního ročníku. Ten James Potter, který je neuvěřitelně sexy.

Lily vyvalila oči. Vážně použila slovíčko sexy ve spojitosti s Jamesem Rozcuchaným Magorem Potterem? To se jí muselo něco zdát. Ještě chvíli ležela na prostorné posteli, ale potom jí to nedalo, vstala, a přešla k velkému zrcadlu , které stálo na pravé straně pokoje.

Pohlédla na svůj odraz. Stál tam vysoký chlapec s vypracovaným tělem. Lily otevřela šokem pusu. Věděla, že je Potter hezký, to musela uznat i ona, ale až tak moc? Jasně, vidí ho téměř každý den, ale nikdy si ho neprohlídla důkladně.

Černé vlasy jako uhel a trčící do všech stran. Vlastně ta rozcuchanost dodávala vlasům na rozvernosti. Lily je prohrábla rukou a zjistila, že jsou hebké na dotek, ale zároveň strašně tvrdé, jakoby si je geloval. Ale nagelované opravdu nebyly.

Pohledem sjela na čelo, na kterém se utvořila vráska jak se mračila. A oči…na ty zůstala Lily fascinovaně zírat. Byly nádherně oříškově hnědé, a ona by se v nich mohla klidně utopit. Do těch očí by snad mohla koukat celý život. Nakonec si ale uvědomila, že přece nemůže chtít se utopit v očích Jamese Pottera a přesunula se dál.

Nos byl tak akorát, a ústa, která byla většinou roztáhlá do širokého úsměvu a odhalovala tak bílé zuby. Lily se teď ale nesmála. Zjištění, že je James Potter velice sexy, s ní otřáslo.

Pokračovala přes štíhlý krk až na široká svalnatá ramena. Paže byly rovněž jako zbytek těla svalnaté a opálené. Lily se přistihla, že by chtěla zjistit, jaké by to bylo, kdyby ji objímaly. Rychle zatřepala hlavou a zaplašila ty neodbytné myšlenky. Potom pozorovala Jamesovy obrovské dlaně s dlouhými prsty a pomyslela si, že ty dlaně jsou na chytání zlatonky jako stvořené.

Sledovala dlouhé a štíhlé nohy v černých džínách. Vždyť Potter musel měřit alespoň sto osmdesát centimetrů! Nikdy si to neuvědomovala, ale když ještě byla ve svém těle, musela být o hodně nižší. Prohlížela si své vlastně na nějakou dobu nové tělo od hlavy až k patě a zjistila, že by Potter za to, jak vypadá, dostal alespoň devadesát devět bodů.

Vrhla na sebe ještě jeden pohled do zrcadla, vynadala si za takové myšlenky, zakroutila naštvaně hlavou, a opět sebou hodila na postel a zírala do stropu. Ještě chvíli přemýšlela, ale nevydrželo jí to dlouho, a tak zase vstala a začala přecházet sem a tam po pokoji.

Naštvalo ji, že za ní Potter nepřišel. Jasně mu dala najevo, že ji urazil a ten arogantní pošuk se ani nepřijde omluvit! Ptá se jí na osobní otázky jen tak! No jo, kluci…

Při přecházení jí padl pohled na Jamesův kufr. Zastavila se. Mohla by zjistit co všechno Potter má. Odhalit nějaká jeho tajemství.

"A myslíš, že si to zaslouží? Že je to správné? A že by on to samé udělal tobě?" Ozvalo se dnes již po několikáté její svědomí.

Lily se ale nedala a ten hlásek neposlouchala. Touha odhalit co Potter skrývá byla víc než lákavá. Proto si klekla před kufr, otevřela ho, a nahlédla dovnitř. Kufr měl kouzlem zvětšený prostor, takže se tam vešlo o mnoho více věcí než do normálního.

Vše uvnitř bylo důkladně poskládané, asi domácí skřítci. Chvíli se přehrabovala oblečením a potom zalapala po dechu.

"Vždyť…vždyť… to je neviditelný plášť!" Zašeptala ohromeně. Nechala si látku protékat mezi prsty, potom přestoupila k zrcadlu a navlékla si ho po ramena. Její tělo okamžitě zmizelo a tak to vypadalo, jakoby se její hlava vznášela jen tak v prostoru.

Nakonec si neviditelný plášť sundala a vrátila ho zpět do kufru. Upoutalo ji něco jiného. Velké fotoalbum. Zvědavě ho vytáhla a otevřela na první stránce.

Spatřila usměvavou rodinku, která na ni mávala. Lily si vždycky myslela, že je James podobný svému otci, ale mýlila se. Jamesův otec měl světle hnědé, krátké a rovné vlasy a modré oči, zatímco paní Potterová měla vlasy zastřižené na krátko a trčely jí do všech stran stejně jako Jamesovi. I barvu vlasů James zdědil očividně po mámě. Jamesovi mohlo být na fotce asi tak pět let, a Lily musela uznat, že je roztomilý.

Otočila na další stranu a tam uviděla zase tu stejnou rodinku, akorát o několik let později a byl tam s nimi i Sirius. Všichni se šťastně usmívali.

Na několika dalších stránkách byly fotky Jamesovi rodiny. Tety, strýčkové, prarodiče…

Potom narazila na několik fotek rozesmátých Pobertů. Na jedné fotce jim dokonce byly vidět jen hlavy, asi se schovali pod neviditelný plášť.

Otočila na další stránku a zůstala na ni zaraženě zírat. Byla tam ona! Seděla v lavici na nějaké hodině a soustředěně poslouchala profesorův nebo profesorčin výraz. Fotka mohla být asi tak dva roky stará. Hned vedle byla její další fotka, která musel být focená někdy v prvním ročníku. Seděla ve Velké síni a právě pila dýňovou šťávu. A na poslední fotce ležela na pohovce ve společenské místnosti a spala. Věděla, kdy tuto fotku musel vyfotit. Stalo se jen jednou, že by ve společenské místnosti usnula. Ráno se probudila a měla přes sebe přehozenou deku.

Byla strašně překvapená, že si ji James vyfotil. Vůbec o tom nevěděla. Vždy si myslela, že si z ní jen dělá legraci a že ji využije stejně jako Sirius. To ale asi nebude tak úplně pravda. Kdyby ji chtěl jen využít, tak by neměl její fotky ve svém albu.

"Co tady sakra děláš, Evansová?" Ozvalo se ode dveří a ona pohlédla do naštvaných zelených očí. Svých očí, které momentálně patřily Potterovi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 superkamosky01 superkamosky01 | Web | 30. dubna 2010 v 16:50 | Reagovat

úžasná kapitola!!!! :-) je to zvláštní, jak si vlastěn prohlíží lily svoje tělo a je v podstatě jamesovo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama